|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Autobusų parkas I |
06:55 | 08:55 | 10:45 | 13:35 | 15:20 | 18:00 |
08:55 | 10:45 | 13:35 | 15:20 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Melioratorių g. I |
06:56 | 08:56 | 10:46 | 13:36 | 15:21 | 18:01 |
08:56 | 10:46 | 13:36 | 15:21 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Tuopa I |
07:00 | 09:00 | 10:50 | 13:40 | 15:25 | 18:05 |
09:00 | 10:50 | 13:40 | 15:25 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Ligoninė I |
07:01 | 09:01 | 10:51 | 13:41 | 15:26 | 18:06 |
09:01 | 10:51 | 13:41 | 15:26 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
M. Daujoto m-kla II |
07:02 | 09:02 | 10:52 | 13:42 | 15:27 | 18:07 |
09:02 | 10:52 | 13:42 | 15:27 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Rotušės aikštė II |
07:04 | 09:04 | 10:54 | 13:44 | 15:29 | 18:09 |
09:04 | 10:54 | 13:44 | 15:29 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Norfa I |
07:06 | 09:06 | 10:56 | 13:46 | 15:31 | 18:11 |
09:06 | 10:56 | 13:46 | 15:31 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Autobusų stotis I |
07:07 | 09:07 | 10:57 | 13:47 | 15:32 | 18:12 |
09:07 | 10:57 | 13:47 | 15:32 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Nemuno g. I |
07:08 | 09:08 | 10:58 | 13:48 | 15:33 | 18:13 |
09:08 | 10:58 | 13:48 | 15:33 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Malūno g. I |
07:11 | 09:11 | 11:01 | 13:51 | 15:36 | 18:16 |
09:11 | 11:01 | 13:51 | 15:36 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Bajorai I |
07:13 | 09:13 | 11:03 | 13:53 | 15:38 | 18:18 |
09:13 | 11:03 | 13:53 | 15:38 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Briedžio g. I |
07:15 | 09:15 | 11:05 | 13:55 | 15:40 | 18:20 |
09:15 | 11:05 | 13:55 | 15:40 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Kretingos grūdai I |
07:18 | 09:18 | 11:08 | 13:58 | 15:43 | 18:23 |
09:18 | 11:08 | 13:58 | 15:43 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Gaisrinė II |
07:20 | 09:20 | 11:10 | 14:00 | 15:45 | 18:25 |
09:20 | 11:10 | 14:00 | 15:45 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Dienos veiklos centras II |
15:46 |
|
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
S. Daukanto mokykla II |
07:22 | 09:22 | 11:12 | 14:02 | 15:47 | 18:27 |
09:22 | 11:12 | 14:02 | 15:47 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Autoratas II |
07:24 | 09:24 | 11:14 | 14:04 | 15:49 | 18:29 |
09:24 | 11:14 | 14:04 | 15:49 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Šventosios gatvė I |
07:26 | 09:26 | 11:16 | 14:06 | 15:51 | 18:31 |
09:26 | 11:16 | 14:06 | 15:51 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Norfa I |
07:27 | 09:27 | 11:17 | 14:07 | 15:52 | 18:32 |
09:27 | 11:17 | 14:07 | 15:52 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Autobusų stotis II |
07:28 | 09:28 | 11:18 | 14:08 | 15:53 | 18:33 |
09:28 | 11:18 | 14:08 | 15:53 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Rotušės a. I |
07:30 | 09:30 | 11:20 | 14:10 | 15:55 | 18:35 |
09:30 | 11:20 | 14:10 | 15:55 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
M. Daujoto m-kla I |
07:32 | 09:32 | 11:22 | 14:12 | 15:57 | 18:37 |
09:32 | 11:22 | 14:12 | 15:57 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Ligoninė II |
07:34 | 09:34 | 11:24 | 14:14 | 15:59 | 18:39 |
09:34 | 11:24 | 14:14 | 15:59 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Žemaitės al. I |
07:35 | 09:35 | 11:25 | 14:15 | 16:00 | 18:40 |
09:35 | 11:25 | 14:15 | 16:00 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Melioratorių g. II |
07:38 | 09:38 | 11:28 | 14:18 | 16:03 | 18:43 |
09:38 | 11:28 | 14:18 | 16:03 |
|
|
Ž2 |
Autobusų parkas–Briedžio g.-S.Daukanto m-kla-Autobusų parkas |
Autobusų parkas (atvykimas) |
07:40 | 09:40 | 11:30 | 14:20 | 16:05 | 18:45 |
09:40 | 11:30 | 14:20 | 16:05 |
|