|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Autobusų parkas I |
06:50 | 08:35 | 11:15 | 13:00 | 16:00 | 17:45 |
08:35 | 11:15 | 13:00 | 16:00 |
09:25 | 11:50 | 17:00 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Vytauto g. I |
06:52 | 08:37 | 11:17 | 13:02 | 16:02 | 17:47 |
08:37 | 11:17 | 13:02 | 16:02 |
09:27 | 11:52 | 17:02 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Balandžių g. I |
06:53 | 08:38 | 11:18 | 13:03 | 16:03 | 17:48 |
08:38 | 11:18 | 13:03 | 16:03 |
09:28 | 11:53 | 17:03 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Pranciškonų gimnazija I |
06:55 | 08:40 | 11:20 | 13:05 | 16:05 | 17:50 |
08:40 | 11:20 | 13:05 | 16:05 |
09:31 | 11:56 | 17:06 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
M. Daujoto m-kla I |
06:57 | 08:42 | 11:22 | 13:07 | 16:07 | 17:52 |
08:42 | 11:22 | 13:07 | 16:07 |
09:34 | 11:59 | 17:09 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Šventosios gatvė I |
07:00 | 08:45 | 11:25 | 13:10 | 16:10 | 17:55 |
08:45 | 11:25 | 13:10 | 16:10 |
09:37 | 12:02 | 17:12 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Norfa I |
07:01 | 08:46 | 11:26 | 13:11 | 16:11 | 17:56 |
08:46 | 11:26 | 13:11 | 16:11 |
09:38 | 12:03 | 17:13 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Autobusų stotis I |
07:02 | 08:47 | 11:27 | 13:12 | 16:12 | 17:57 |
08:47 | 11:27 | 13:12 | 16:12 |
09:40 | 12:05 | 17:15 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Nemuno g. I |
07:04 | 08:49 | 11:29 | 13:14 | 16:14 | 17:59 |
08:49 | 11:29 | 13:14 | 16:14 |
09:41 | 12:06 | 17:16 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Malūno g. I |
07:06 | 08:51 | 11:31 | 13:16 | 16:16 | 18:01 |
08:51 | 11:31 | 13:16 | 16:16 |
09:42 | 12:07 | 17:17 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Bajorai I |
07:07 | 08:52 | 11:32 | 13:17 | 16:17 | 18:02 |
08:52 | 11:32 | 13:17 | 16:17 |
09:43 | 12:08 | 17:18 |
|
Ž1 |
Autobusų parkas–Briedžio g. |
Briedžio g. (atvykimas) |
07:09 | 08:54 | 11:34 | 13:19 | 16:19 | 18:04 |
08:54 | 11:34 | 13:19 | 16:19 |
09:45 | 12:10 | 17:20 |