101 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Autobusų parkas I |
05:05 | 08:05 | 09:50 | 12:45 | 14:25 | 17:00 |
08:05 | 09:50 | 12:45 | 14:25 |
|
102 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Melioratorių g. I |
05:06 | 08:06 | 09:51 | 12:46 | 14:26 | 17:01 |
08:06 | 09:51 | 12:46 | 14:26 |
|
103 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Žemaitės al. II |
05:10 | 08:10 | 09:55 | 12:50 | 14:30 | 17:05 |
08:10 | 09:55 | 12:50 | 14:30 |
|
104 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Ligoninė I |
05:11 | 08:11 | 09:56 | 12:51 | 14:31 | 17:06 |
08:11 | 09:56 | 12:51 | 14:31 |
|
105 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
M. Daujoto m-kla II |
05:12 | 08:12 | 09:57 | 12:52 | 14:32 | 17:07 |
08:12 | 09:57 | 12:52 | 14:32 |
|
106 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Rotušės aikštė II |
05:14 | 08:14 | 09:59 | 12:54 | 14:34 | 17:09 |
08:14 | 09:59 | 12:54 | 14:34 |
|
107 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Autobusų stotis II |
05:17 | 08:17 | 10:02 | 12:57 | 14:37 | 17:12 |
08:17 | 10:02 | 12:57 | 14:37 |
|
108 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Kalno g. II |
05:18 | 08:18 | 10:03 | 12:58 | 14:38 | 17:13 |
08:18 | 10:03 | 12:58 | 14:38 |
|
109 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Šventosios gatvė II |
05:19 | 08:19 | 10:04 | 12:59 | 14:39 | 17:14 |
08:19 | 10:04 | 12:59 | 14:39 |
|
110 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Technologijų ir verslo mokykla II-I |
05:23 | 08:23 | 10:08 | 13:03 | 14:43 | 17:18 |
08:23 | 10:08 | 13:03 | 14:43 |
|
111 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Pasieniečių g. |
05:25 | 08:25 | 10:10 | 13:05 | 14:45 | 17:20 |
08:25 | 10:10 | 13:05 | 14:45 |
|
112 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
S. Daukanto mokykla I |
05:27 | 08:27 | 10:12 | 13:07 | 14:47 | 17:22 |
08:27 | 10:12 | 13:07 | 14:47 |
|
113 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Dienos veiklos centras II |
08:29 | |
|
|
114 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Gaisrinė I |
05:29 | 08:30 | 10:14 | 13:09 | 14:49 | 17:24 |
08:30 | 10:14 | 13:09 | 14:49 |
|
115 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Kretingos grūdai II |
05:31 | 08:32 | 10:16 | 13:11 | 14:51 | 17:26 |
08:32 | 10:16 | 13:11 | 14:51 |
|
116 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Briedžio g. II |
05:35 | 08:35 | 10:20 | 13:15 | 14:55 | 17:30 |
08:35 | 10:20 | 13:15 | 14:55 |
|
117 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Bajorai II |
05:37 | 08:37 | 10:22 | 13:17 | 14:57 | 17:32 |
08:37 | 10:22 | 13:17 | 14:57 |
|
118 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Malūno g. II |
05:39 | 08:39 | 10:24 | 13:19 | 14:59 | 17:34 |
08:39 | 10:24 | 13:19 | 14:59 |
|
119 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Nemuno g. II |
05:42 | 08:42 | 10:27 | 13:22 | 15:02 | 17:37 |
08:42 | 10:27 | 13:22 | 15:02 |
|
120 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Autobusų stotis II |
05:43 | 08:43 | 10:28 | 13:23 | 15:03 | 17:38 |
08:43 | 10:28 | 13:23 | 15:03 |
|
121 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Rotušės a. I |
05:45 | 08:45 | 10:30 | 13:25 | 15:05 | 17:40 |
08:45 | 10:30 | 13:25 | 15:05 |
|
122 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
M. Daujoto m-kla I |
05:47 | 08:47 | 10:32 | 13:27 | 15:07 | 17:42 |
08:47 | 10:32 | 13:27 | 15:07 |
|
123 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Ligoninė II |
05:49 | 08:49 | 10:34 | 13:29 | 15:09 | 17:44 |
08:49 | 10:34 | 13:29 | 15:09 |
|
124 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Žemaitės al. I |
05:50 | 08:50 | 10:35 | 13:30 | 15:10 | 17:45 |
08:50 | 10:35 | 13:30 | 15:10 |
|
125 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Melioratorių g. II |
05:53 | 08:53 | 10:38 | 13:33 | 15:13 | 17:48 |
08:53 | 10:38 | 13:33 | 15:13 |
|
126 |
Ž3 |
Autobusų parkas–Pasieniečių g.-S.Daukanto m-kla-Briedžių g.-Autobusų parkas |
Autobusų parkas (atvykimas) |
05:55 | 08:55 | 10:40 | 13:35 | 15:15 | 17:50 |
08:55 | 10:40 | 13:35 | 15:15 |
|